ABOUT US

ABOUT US

ABOUT US

Çiçek Yağ - Has un ve Yem Fabrikaları A.Ş. bünyesinde 1994 yılında Çiçek Yem Fabrikası aileye dahil olmuş ve sektöründe lider olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Bugün Türkiye'nin dört bir yanında işletmecilerinin güvenle kullandığı bir marka olan Çiçek Yem, yem konusunda pek çok pazarda lider konumdadır. 

Önce kalite anlayışı ile gerçekleştirilen üretimi faaliyetleri, Kalite gereği (ISO 9001:2008 ve ISO 22000:2005) kontrol edilmekte, tüm üretim süreci titizlikle sürdürülmektedir.

Çiçek Yem, sahip olduğu vizyonu ve değerleri ile girişimci ve yenilikçi yapısını her geçen gün bir adım öteye taşıyarak, maksimum müşteri memnuniyeti için faaliyetlerine aralıksız devam etmektedir.

Şirket Politikamız Şeffaflık ilkesini benimseyerek bütün değerlerimizin izlenebilirliğini, gelecek nesillerin sağlıklı ve güvenilir gıdalarla beslenmelerini, müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini, amaç edinerek çevreye, doğaya ve insana saygılı olarak faaliyet göstermektedir. 

Vizyonumuz Türkiyenin batısında en çok tercih edilen marka olarak sektöre liderlik etmek, yem üretimi ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılarken, havancılığın gelişimine ve büyümesine katkıda bulunmak, bunu yaparken müşterilerimiz ile aramızda oluşan güven bağını sürekli korumak ve geliştirmek, sonuç olarak nesaillerin sağlıklı gıdalarla beslenmesini sağlamak kısacası tüm paydaşlarımızın yüzünü güldürmektir.

Misyonumuz Ürettiğimiz ürünler ile hayvanların sağlıklı ve kaliteli beslenmelerini sağlarken, onlardan alınan et, süt ve yavrulama verimliliğinin arttırılmasını, böylece tüm müşterilerimizin yaptıkları yatırım ve harcadıkları emeğin karşılığını daha fazla gelir elde ederek almalarına katkıda bulunmaktır. Faliyetimizin her aşamasında, teknolojiyi sürekli takip etmek, Ar - Ge çalışmalarına önem vermek, ve kaliteden ödün vermeden çalışmak temel ilkemizdir